PIESEK WARSZAWSKI NA MIEŚCIE: Galeria aTAK

Spacer z psem po centrum Warszawy nie zawsze musi ograniczać się do rundki wokół Pałacu Kultury i Nauki. Jeśli jesteście amatorami sztuki, Wasz pies załatwił już wszystkie swoje potrzeby i macie ochotę sprawdzić co aktualnie do powiedzenia mają współcześni polscy artyści, zajrzyjcie do Galerii aTAK.

Galeria aTAK, działająca od 2007 roku, kilkakrotnie zmieniała swoją siedzibę. Obecnie znajduje się w kamienicy przy ulicy Mazowieckiej, w mieszkaniu, w którym w latach 1983-2005 mieszkał Jerzy Grzegorzewski – wybitny scenograf teatralny oraz dyrektor Teatru Narodowego w Warszawie. 

Dawne mieszkanie zaadaptowane na galerię sztuki doskonale spełnia swoją rolę. Prosta przestrzeń to idealne tło dla prac polskich artystów współczesnego nurtu. Oprócz wystaw galeria organizuje także promocje książek, koncerty, spotkania i dyskusje na temat sztuki. Aktualnie do 31 grudnia trwa wystawa Stanisława Baja – Światło i woda.

Do galerii wejdziecie z psem, na którego czeka miska świeżej wody i ręce pracowników zawsze chętne do głaskania.


Na naszych zdjęciach Varda pozowała bez smyczy, bo to stała i znana bywalczyni aTAKu. Pamiętajcie jednak, że ze względów bezpieczeństwa i komfortu Waszych pupili, jak i pozostałych gości galerii, psa należy trzymać przy sobie, jeśli jest to niezbędne powinien mieć także założony kaganiec.


Miejsce: Galeria aTAK

Adres: Warszawa, ul. Mazowiecka 11 lok. 38

Strona internetowa: atak.art.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *