PIESEK WARSZAWSKI NA MIEŚCIE: Kino U-jazdowski

Kino bez reklam i popcornu? U-jazdowski idzie o krok dalej i zaprasza w swoje progi widzów wraz ze swoimi czworonogami. To jedyne (nam znane) kino w Warszawie, które w swojej ofercie posiada takie międzygatunkowe seanse.

W tych wyjątkowo przyjemnych okolicznościach obejrzycie najważniejsze i najciekawsze pozycje światowej kinematografii – dokumenty, animacje, kino gatunkowe oraz eksperymentalne. Obrazy znane, jak i niszowe. Wszystkie produkcje wyświetlane są w oryginalnych wersjach językowych z napisami.

Piesek wchodzi za darmo i podczas pokazu filmu musi być trzymany na smyczy. Warto wziąć mu również kocyk, by w sali kinowej czuł się komfortowo i w razie potrzeby mógł się zdrzemnąć. Jeśli wiecie, że Wasz przyjaciel źle odnajduje się w nowych miejscach, w ciemnych pomieszczeniach, z różnym natężeniem dźwięku, zostawcie go jednak w domu. Opowiecie mu film po Waszym powrocie.

Na stronie internetowej kina przeczytacie zachętę, by z racji małej ilości miejsc parkingowych wokół Zamku Ujazdowskiego, wybrać się na seans rowerem lub komunikacją miejską. Teraz dochodzi również opcja numer trzy: krok spacerowy z pieskiem u boku.

Miejsce: Kino U-Jazdowski

Adres: Jazdów 2

Strona internetowa:  https://u-jazdowski.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *