PIESEK WARSZAWSKI NA MIEŚCIE: Butik KOPI

Wielbicielki nieprzemijającej klasyki i minimalizmu, odnajdą swój styl w biżuterii Natalii Kopiszki. Jej kolczyki, naszyjniki, wisiorki czy pierścionki noszone są zarówno przez modne studentki, fotografki, ale również przez aktorki czy piosenkarki. Młodą projektantkę inspiruje m.in. Henri Matisse czy Sade, a jej mini dzieła sztuki można już dostać także w Paryżu, Pradze, Amsterdamie i Nowym Jorku. Od dwóch lat z powodzeniem prowadzi swój stacjonarny butik przy Nowogrodzkiej 40.


Przestrzeń sklepu została stworzona przez samą Natalię. Błyszcząca biżuteria na aksamitnych pufach. Świeże kwiaty w wazonach i w doniczkach, stara komoda z drugiej ręki, gustowne lampy, lustro o oryginalnym kształcie – wszystko otulone nienachalnym różem tworzy subtelną, rozkoszną dla oka całość, która doskonale koresponduje z pracami artystki. Wysublimowane poczucie smaku projektantki czuć w każdym detalu. Tu nawet podłoga jest fotogeniczna.


Wybierając się do butiku należy podkreślić, że nie tylko Boni (urocza i zadziorna suczka artystki) jest tu mile widziana. KOPI ma otwarte drzwi dla wszystkich czterech łap. Co prawda w katalogu marki nie znajdziemy biżuterii dla psów, ale może Bonita na tyle zainspiruje Natalię, że za jakiś czas pieski warszawskie (polskie, a nawet światowe) na szyjach będą nosić ekskluzywne adresówki z grawerem KOPI?

Miejsce: Butik KOPI

Adres: Nowogrodzka 40

Strona internetowa: KOPI

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *