PIESEK WARSZAWSKI NA MIEŚCIE: Relax na Wilczej

„Kawa, moja wspaniała kawa! Nikt zabierać jej nie ma mi prawa!”. Jeśli rymy Łony bliskie są waszemu sercu, zgadujemy, że picie kawy to Wasz codzienny rytuał. Filiżanki dobrej kawki nie pożałują Wam w Relaxie na Wilczej. Wypijecie tu rzemieślnicze mieszanki od Etiopii po Brazylię, zaparzane na klasyczne i alternatywne sposoby. Espresso, dripa czy cappuccino możecie skosztować na dwóch poziomach przytulnej kawiarni.

Do kawy dobrze zjeść ciacho. Serniki, tarty, eklerki czy monoporcje występują tu w opcjach wegańskich, bezglutenowych, a nawet mniej słodkich, jeśli tak jak my wybierzecie tartę z porzeczkami. Roślinne są tu także śniadania i lunche. Składając zamówienie obsługa spyta Was uprzejmie: „czy piesek życzy sobie miskę z wodą?”. Dlatego napiszemy to tylko dla formalności – czworonogi w Relaxie są bardzo mile widziane. Będąc w centrum ze swoim kudłatym przyjacielem, warto się tu zatrzymać na chwilę kawowego relaksu.

Ten odcinek #piesekwarszawskinamiescie powstał ze specjalnym udziałem naszej Patronki – Aiko i Patronów Bartka oraz Taro. Rozmowę na (nie tylko) psie tematy popijaliśmy kawą i przegryzaliśmy słodkościami. Nasi Patroni wybrali w serwisie Patronite próg wsparcia, dzięki któremu mogli współtworzyć z nami ten cykl. To nielimitowana opcja, dlatego także i Wy możecie pójść z nami do kawiarni. Zachęcamy, zapraszamy!

Miejsce: Relax na Wilczej

Adres: Wilcza 17

Strona internetowa: Relax na Wilczej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *