PIESEK WARSZAWSKI NA MIEŚCIE: Hau Cafe

Kawiarnia dla psów i ludzi w sercu Saskiej Kępy. Dla kilku psów i kilku ludzi – w malutkiej Hau Cafe jest miejsce na dwa stoliki i cztery fotele, ale lodów i gofrów wystarczy dla wszystkich. Nadmorski rarytas serwowany jest tu na patyku i jest wegański, tak samo jak bita śmietana, którą jest oblany. W szczekającej kawiarni pije się espiesso, kłakuccino i łatte, a Wasz pupil może zamówić psi bufet. Na miejscu kupicie dla niego także inne smaczki oraz szelki i smycze.

Jak mówi Aneta, właścicielka kawiarni: „Hau Cafe to jesienno-zimowa odsłona Starej Lodziarni, która działa w Warszawie od 2019 roku i jest filią lodziarni z Sokołowa Podlaskiego, założonej w 1931 roku przez moją prababcię (Pani Marianna uśmiecha się do prawnuczki i jej gości ze starego zdjęcia wiszącego na ścianie). Tradycję rodzinną kontynuowała moja babcia, później rodzice i siostra z mężem. Lody Starej Lodziarni cenione są za swoją tradycyjną recepturę, wyłącznie naturalne składniki bez past i wzmacniaczy smaku. Hau Cafe pojawiło się naturalnie, ze względu na moją ogromną miłość do psów, które były w moim życiu od zawsze. Obecnie mam dwa: 13-letniego Agipa i 5-letniego Tito.” Spotkacie ich tu nierzadko w wygodnych pozycjach na czerwonym fotelu.

Aneta częstuje nie tylko dobrymi słodkościami i ciepłymi napojami. Cyklicznie organizuje również okołopsie pogadanki, uwrażliwiające społeczeństwo na sprawy naszych czworonożnych przyjaciół. To nie koniec! Przychodząc po kawę, możecie wyjść z zamiarem adopcji pieska. W specjalnej gablotce umieszczane są fotografie bezdomnych kudłatych, czekających na domy na zawsze!

Miejsce: Hau Cafe

Adres: Francuska 48

Strona internetowa: Hau Cafe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *